eTwinning oznaka kvalitete

Picture for eTwinning oznaka kvalitete article

I ove se godine možemo pohvaliti da je projekt naše škole Zemljin vremeplov nagrađen Nacionalnom eTwinning oznakom kvalitete, što potvrđuje njegovu originalnu temu, pedagošku inovativnost, uključenost u kurikulum, suradnju među školama partnerima te upotrebu IK tehnologije

Projekt je osmislio i vodio, uz partnersku školu Gimnaziju Vukovar, profesor Josip Jukić, a sudjelovali su i profesorice Jelić, Šojat i Kuhar. Ponosni smo i na projekte u kojima je naša škola bila sudionik, a koji su također nagrađeni Oznakama kvalitete: Sustainable Consumption Project – Buy less, choose well, make it last!, Single Voices, Global Choices te Mnogi znaju mnogo, ali nitko ne zna sve.

Aktualni projekti u kojima sudjelujemo su On mountain roads, Global warming, Earth is warming! i Znanost kuhanja.

Oznake

Lana Šojat, prof.

Najnovije

Hrvatska očima mladih
Pak ili loptica?
„Nekada je potrebno u zrnu pijeska vidjeti samo zrno pijeska!“
Poznati i skriveni dragulji Lijepe Naše
Koracima Dražena Petrovića
Čitanje u fokusu

Izradilo uredništvo časopisa VII. gimnazije